Vypnutí a omlazení pokožky


Ošetření přístrojem

Je používán moderní radiofrekvenční přístroj, který poskytuje kontrolovanou tepelnou terapii pro odstranění vrásek a pro vypnutí pokožky na obličeji i na těle. Ošetření přístrojem je pohodlné, rychlé a bezbolestné. Viditelných výsledků je dosaženo ihned po prvním ošetření. Po absolvování série ošetření je dosahováno výborných výsledků.
Ošetření je čistě neinvazivní, nevznikají tedy žádné rány, jizvy, není potřeba žádná anestezie, ani žádný čas na rekonvalescenci. Po ošetření se můžete ihned vrátit k běžným aktivitám.

Vypnutá, pevnější a mladě vypadající pleť

Přístroj vypíná a zpevňuje povolenou kůži kdekoliv na těle. Ošetření je nejčastěji používáno ke zpevnění povolené pokožky na tvářích, krku a na horní části paže. Výborných výsledků je dosahováno také při vyhlazení nerovností vzniklých po chirurgických zásazích (postliposukčních nerovností) na břiše, bocích nebo stehnech. Výborných výsledků je dosahováno také při ošetření povolené kůže na břiše po porodu nebo kdekoliv na těle po rychlém úbytku hmotnosti.

Bezbolestné ošetření

Ošetření přístrojem je pohodlné a bezbolestné. Snášenlivost tepla je u jednotlivých pacientů individuální. Pacienti popisují pocity u ošetření jako „teplou masáž“.

Cílená tepelná terapie

Přístroj využívá radiofrekvenční technologii k zahřátí pokožky. Tato cílená radiofrekvenční energie pomáhá reorganizovat buněčné prostředí a stimuluje buňky k tvorbě nového kolagenu. Ve tkáni dojde ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken, zvýšení krevní mikrocirkulace a lymfatického odvádění uvíznutých zbytků tuku a toxinů. Nový kolagen je to, co tvoří hladkou strukturu pokožky, zvyšuje její elasticitu a způsobuje zářivý mladý vzhled pokožky.

Viditelné výsledky

Ošetření představuje jediné ošetření svého druhu, které využívá princip „dvojí vrstvy“. Což znamená, že ošetřuje pomocí bipolárních a unipolárních hlavic ve dvou rozdílných hloubkách pokožky.

Pacienti vidí obvykle výsledky okamžitě. Pleť se však díky povzbuzení procesů tvorby nového kolagenu a jeho reorganizace dále vypíná a zpevňuje ještě 14 dní až 3 týdny po ošetření. Po ošetření můžete pozorovat na kůži mírné zarudnutí, které však do 24 hodin zmizí. Obecně je požadována aplikace série tří až pěti ošetření v dvoutýdenních intervalech.

Bezpečně a pohodlně

Ošetření přístrojem Accent je bezpečné a bezbolestné. Indikace přístroje Accent byly klinicky testovány a jsou certifikovány FDA. Jde o neinvazivní metodu, bez rekonvalescence a bez rizika negativních vedlejších účinků.

> přečtěte si prosím INFORMOVANÝ SOUHLAS

Jak funguje ACCENT