Prodlužování řas

 

Beauty Lashes -  prodlužování řas

je metoda semipermanentního prodloužení řas s použitím syntetických řas, které jsou odlehčené a tvarované tak, aby kopírovaly Vaše vlastní řasy. Jsou aplikovány jednotlivě na každou řasu a jsou k dispozici v různých délkách, síle, zakřivení a barvách. Tím je možné dosáhnout maximální přirozenosti nebo naopak extrémní délky a hustoty dle přání zákazníka. Výsledkem Beauty Lashes je dlouhotrvající a přirozený vzhled, který podtrhuje vaši krásu.

V čem jsou Beauty Lashes bezkonkurenční?

K aplikaci se používá bezkonkurenčně nejlepší adhezivum vyvinuté týmem vědců speciálně pro Beauty Lashes, které zajišťuje neviditelné, flexibilní spoje a dlouhotrvající výsledek. Lehoučké s naprosto přirozeným vzhledem.

Jsou Beauty Lashes bezpečné?

Beauty Lashes postup aplikace a veškeré použité materiály byly exkluzivně vyvinuty podle nejvyšších bezpečnostních standardů a kvality týmem vědců a lékařů.

Jak se připravíte na aplikaci Beauty Lashes?

Nenatáčejte si řasy a přijďte nenalíčená. Pokud nosíte kontaktní čočky, vezměte si brýle. Kontaktní čočky můžete použít až za 24 hodin. Aplikace je prováděna vleže se zavřenýma očima.

Beauty Lashes Jak o ně pečovat?

Stylistka Vám vysvětlí způsob péče a předá Vám instrukce, jak o Vaše nové řasy pečovat. K péči o řasy používejte výhradně kosmetické produkty speciálně vyvinuté pro Beauty Lashes. Jedině tím si zajistíte správnou péči o svoji investici. Po aplikaci řasy nijak nezatěžujte (obzvláště mechanicky), dále nesmí dojít ke kontaktu s vodou, krémy ani oleji 24h. Beauty Lashes se doplňují pravidelně po 2 až 4 týdnech.

Máte špatné zkušenosti?

Nedařilo se Vám rasy rozčesat? Měla jste je slepené nebo Vám řasy příliš padaly? Aplikované řasy byly příliš hrubé a pří spánku Vás obtěžovaly? Vaše investice Vám neudělala radost, v nových řasách jste se cítila nepřirozeně nebo dokonce vulgárně?  To se Vám u nás nestane…