Trvalá bezbolestná epilace - odstranění ochlupení na těle i obličeji


 

Pohodlná aplikace s kontaktní chladící hlavicí

AFT je bezbolestná metoda odstraňování ochlupení, která přináší lepší výsledky než odstraňování ochlupení za pomoci laseru na lékařských klinikách. Pracuje na principu bezpečného a jemného zahřívání škáry (lat. dermis) na teplotu, která poškozuje vlasový folikul a zabraňuje tak jeho opětovném růstu. Ošetření nijak nepoškodí okolní pokožku a ani zahřívání škáry nepřináší pacientům žádné nepříjemné pocity.


Odstraňujte ochlupení bezbolestně

AFT nabízí revoluční kontaktní chladící hlavici pro lepší ochranu škáry. Tato technologie zvyšuje pacientovo pohodlí a bezpečnost během prakticky bezbolestného a vysoce účinného ošetření.


Odstraňování ochlupení IN-MOTION™

AFT je výjimečná, protože bezbolestný proces ošetření pracuje za pohybu. S touto inovační technologií a „sweeping“ technikou jsou eliminovány obvyklé problémy s vynechanými či zapomenutými místy. Ošetřovat lze tělo, to znamená hladké nohy, paže, záda a tváře pro všechny naše zákazníky a to bezbolestně. Mnozí zákazníci přirovnávali ošetření k uklidňující masáži horkými „lávovými“ kameny.
 

Jak AFT funguje

Používá selektivní termolýzu a kombinuje ji s exkluzivní IN-MOTION™ technologií. Je to výrazný pokrok překonávající tradiční způsoby odstraňování ochlupení, protože je velice bezpečný a mnohem efektivnější.


Klíčem je postupné zahřívání

Pulzní světlo o vysoké frekvenci dohromady s vysokým výkonem činí AFT favoritem v oboru. Na místo trhání jednotlivých chloupků, ohřívá vlasový folikul velice pozvolna, bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů, při zachování maximální efektivity bez spálení či odření. Tento postup v kombinaci s kontaktní chladící hlavicí je absolutně bezbolestný, takže nejsou potřeba žádné přípravky pro tišení bolesti.

Celoročně, i na opálenou pokožku

AFT nabízí velice široké spektrum využití. Lze aplikovat na téměř všechny typy pokožky a barvy ochlupení, včetně opálené pokožky. Nezáleží dokonce ani na ročním období. Epilaci laserem nelze provádět na tmavší typy pleti, opálenou pokožku a světlejší ochlupení. Všechna tato omezení u AFT nejsou a lze tedy ošetřit kohokoli a v kterémkoliv ročním období.


Tisíce spokojených zákazníků

Zákazníci po celém světě si znovu užívají života s hladkou pokožkou bez bolesti a to díky pokrokové technologii AFT. Je to bezpečný a efektivní způsob dokázaný mnoha lékaři různých oborů. Klinické studie říkají, že zákazníci mohou očekávat 85 % trvale odstraněných chloupků a další ošetření může tuto hodnotu ještě zvýšit. AFT je nejspolehlivějších a nejrychlejších metoda, které v dnešní době trh nabízí.

 >> Více o epilaci

 > přečtěte si prosím INFORMOVANÝ SOUHLAS

Video ukázka