Neinvazivní liposukce, léčba celulitidy


Ošetření přístrojem

Používáme moderní lékařský radiofrekvenční přístroj ACCENT, který je nejsilnější na trhu. Poskytuje řízenou tepelnou terapii potřebnou pro vytvarování těla, redukci celulitidy a vypnutí povolené pokožky. 
Ošetření je pohodlné, rychlé a bezbolestné. Pacienti jej často vnímají jako „hřejivou masáž“.
Viditelné výsledky jsou patrné již po prvním ošetření a po absolvování série ošetření je dosahováno výborných výsledků.
Ošetření je čistě neinvazivní, nevznikají tedy žádné rány, jizvy, není potřeba žádná anestezie, ani žádný čas na rekonvalescenci. Po ošetření se můžete ihned vrátit k běžným aktivitám.
 Náš přístroj jste také mohli vidět „v akci“ v populárním TV pořadu „Nahá jsi krásná“ a „Mladší o pár let“.

Váháte mezi ošetřením kavitací a radiofrekvencí?

V poslední době se za podpory agresivní marketingové kampaně rozšířily tzv. kavitační ultrazvukové zařízení, které slibují zázračné výsledky při boji s celulitidou a redukcí tukových vrstev. Výrobci těchto zařízení přitom nejsou schopni doložit jakékoli vědecké důkazy ani lékařské studie, které by potvrdily účinek těchto přístrojů a navíc jejich uživatelé v kosmetických zařízeních nemají mnohdy základní znalosti o technologii, kterou používají a často tak klientům podávají zavádějící a mylné informace. Více informací se dozvíte zde

Zeštíhlení, vytvarování a vypnutí pokožky

Přístroj ACCENT je používán k redukci tukových vrstev a celulitidy, k tvarování problematických partií a zpevnění povolené pokožky. Nejčastěji se jedná o redukci tuků partií břicha, boků a stehen, ale také menších problémových partií – např. oblast kolen, kotníků, paží a oblasti obličeje (spodní část brady a tváře). Výborných výsledků je dosahováno také při vyhlazení nerovností vzniklých po chirurgických zásazích (postliposukčních nerovností) nebo po porodu.

Příprava před ošetřením a následná doporučení

Před ošetřením radiofrekvenčním přístrojem ACCENT je velice důležité zvýšit pitný režim přibližně 3 dny předem. Připravíte tak metabolismus na zvýšenou zátěž a Vaše tělo bude lépe reagovat na ošetření.
Po ošetření je nezbytně nutné dodržovat doporučení, jako je zvýšený pitný režim, pravidelný přísun stravy 5x denně a omezení alkoholu.

Princip fungování radiofrekvence

Přístroj ACCENT využívá radiofrekvenční vlnění o specifické vlnové délce. Jako jediný svého druhu využívá princip „dvojí vrstvy“ za pomocí dvou různých hlavic.
Použitím unipolární hlavice proniká radiofrekvence do hloubky (20-30 mm), kde působí na tukové buňky. V takto ošetřovaných lokalitách se zlepšuje metabolismus, zrychluje krevní a lymfatická cirkulace, tukové buňky jsou rozpouštěny a následně vyplaveny lymfatickým systémem ven z těla.
V další fázi bipolární hlavicí působíme na povrchu pokožky, kterou stimulujeme k tvorbě kolagenu, který vypíná pokožku a podněcuje hojení poruch tkáně.
Pro ještě lepší výsledky budete následně ošetřeni vakuovou masáží přístrojem BENTLON SHAPEMASTER, který dále ještě podpoří prokrvení ošetřované lokality.
Na závěr vaší návštěvy od nás dostanete navíc lymfatickou masáž, která zrychlí metabolismus a regeneraci organismu.

Viditelné výsledky

Pacienti vidí obvykle výsledky okamžitě. Díky povzbuzení metabolických procesů, podnícení absorpce, odvodnění zadržovaných tekutin a toxinů lymfatickým systémem a procesů tvorby kolagenu se tuková tkáň a celulitida redukuje a pokožka zpevňuje ještě 14 dní až 3 týdny po ošetření. Po ošetření můžete pozorovat na kůži mírné zarudnutí, které však do 24 hodin zmizí. Obecně je doporučována aplikace série tří až pěti ošetření v dvoutýdenních intervalech.

Bezpečně a pohodlně

Ošetření přístrojem Accent je bezpečné a bezbolestné. Indikace přístroje Accent byly klinicky testovány a jsou certifikovány FDA. Jde o neinvazivní metodu, bez rekonvalescence a bez rizika negativních vedlejších účinků.

> přečtěte si prosím INFORMOVANÝ SOUHLAS

jak funguje ACCENT