Microblading

Microblading je Japonská metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty. Výsledkem je přirozené obočí. Od klasické metody permanentního make-upu se liší použitím ručního pera, do kterého jsou vkládány čepelky. Výsledky jsou velice přirozené. Objednejte se na Microblading a nebudete litovat. Nikdo nepozná, že jste podstoupila M, každý Vás bude jen chválit jak dobře dnes vypadáte.

Permanentní make-up přístrojem a Microblading - porovnání

K dosažení přirozeného vzhledu obočí je vlásková metoda samozřejmou nutností u obou metod. U Microbladingu jsou však tetované chloupky neboli vláskování více zřetelné a naopak je tomu u klasické formy PM, kdy jednotlivé vláskování tvoří spíše stín neboli šablonu pod chloupky, vláskování u PM je mnohem hustší a proto vytváří celistvý podklad.

Bolestivost

Nelze jednoznačně stanovit, která z metod je bolestivější. Záleží na citlivosti klientky a vhodném anestetiku. V obou případech dochází k vpravování pigmentu pod kůži a to může být spojeno s nepříjemnými pocity.

Otoky

U PM a M obočí jsou obecně otoky výjimečné, avšak je třeba si uvědomit, že u obou metod dochází k porušování integrity kůže a otok je fyziologickýou odezvou kůže na poranění. I když vzniká velmi zřídka a spíše u PM než u M.

Hojení

Permanentní make-upu klasickou metodou s přístrojem i microblading vyžadují určitou dobu hojení, PM 3 týdny, M 4 týdny.

Krvácivost

Krvácivost je ovlivňována mnoha faktory (typem a kondicí kůže, léky, které zákaznice užívá, hloubkou poranění pleti, atd.). Pigment je v obou případech, ať přístrojem s jehlou nebo čepelkou, vkládán do povrchní vrstvy kůže, proto může dojít k vlásečnicovému krvácení. Krvácivost může ovlivnit správná technika úkonu, což platí jak pro M tak pro PM.

Výsledek

To, jak bude obočí vypadat, závisí na odbornosti specialisty na danu metodu, estetickém cítění a zkušenosti, nikoliv pouze na metodě. Proto doporučujeme nehledět na cenu za výkon, vyplatí se Vám to. Přece jen budete PM nebo M nosit minimálně 2 roky a proto je Vaše spokojenost nutností a naší prioritou.

Objednejte se na Microblading a nebudete litovat. Nikdo nepozná, že jste podstoupila pigmentaci, každý Vás bude jen chválit jak dobře dnes vypadáte.

 

 

Starý PM je možné velmi dobře opravit Microblandingem tvarově a zároveň bude obočí vypadat opravdu přirozeně.