Permanentní make-up, Microblading

Permanentní make-up neboli mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, pří které se do svrchní vrstvy (dermis) vpravuje pigment za pomocí přístroje nebo ruční techniky. Používáme americké hypoalergení, minerální pigmenty značky Mei-Cha vinikající kvality, které se dají libovolně míchat dle typu klienta. Tété činnosti se věnujeme od roku 2002.

Permanentí make-up dodá seběvědomí každé ženě. Budete se cítit skvěle ráno u snídaně, ve fitness i u moře. Permanentní make-up dnes pomáhá i můžům. Neřeší pouze trendy, ale různé genetické predispozice a úrazy, jako jsou jizvy v obočí a na rtu, úbytek obočí i vlasů, korekce dvorců atd.

Objednejte se na permanentní make-up a Váš život bude jednodušší .... odpadne Vám trápení každé ráno, rozmazané obočí nebo rtěnka. Inevestici do sebe si budete užívat každy den! 

Prosím myslete na to, že je možné si obočí příležitostně trochu přizpůsobit jak dennímu tak k večernímu líčení, stínem nebo tužkou. Černý pigment na oobčí nikdy nepoužíváme. V případě, že na černé budete trvat, ošetření neprovedeme. Profesionál Vám nikdy nezvírazní asimetrie, čili lidově řečeno neobtáhne Vám starý tvar a nepoužije černý pigment. 

Permanentní make-up přístrojem a Microblading (vláskování)- porovnání

PM klasicý se hojí výrazně déle než M. Většinou nevypadá PM tak přirozeně jako M, ale když má klient/ka více chloupků velmi dobře poslouží pro zvýraznění nebo k lehké korekci tvaru. K dosažení přirozeného vzhledu obočí je M určitě lepší volba, imituje přirozený růst chloupků, výborně se hodí pro velké korekce nebo úplnou změnu tvaru. Nikdy však nebude tak tmavý a jednotný jako PM. 

Bolestivost

Nelze jednoznačně stanovit, která z metod je bolestivější. Záleží na citlivosti klientky a vhodném anestetiku. V obou případech dochází k vpravování pigmentu pod kůži a to může být spojeno s nepříjemnými pocity. Používáme lokální anestetikum v krému a v roztoku v průběhu procedury.

Otoky

U PM a M obočí jsou obecně otoky výjimečné, avšak je třeba si uvědomit, že u obou metod dochází k porušování integrity kůže a otok je fyziologickýou odezvou kůže na poranění. I když vzniká velmi zřídka a spíše u PM než u M.

Příprava, péče a  hojení 

Doporučujeme v den nebo jeden den před aplikací umýt si vlasy, ať nemusíte řešit komplikované mytí vlasů po aplikaci.

Po zákroku nesmí lokalita přijít do kontaktu s vodou a mastí 24-48h, po 48h začínáme mazat 2x denně. Doporučené masti: Bephanten, Calcium Phantothenicum, Infadolan a jiné masti z lékárny určené k regeneraci kůže. Nepoužívejte Framikoin ani jiná antibiotika!

V případe, že trpíte na Herpes Simplex neboli Opar, doporučjeme cca 3 dny před palikací nasadit antivirotkika, viz níže, vitamín C 500mg, vitanín B1,2,3. nebo B complex, dále zakopit mast s aciklovirem: Herpesin, Aciclovir Al, Zovirax. Lze to řešit i homeopaticky, více zjistíte v lékárně.

Korekce může být provedena za 28 dní. Doporučujeme se objednat hned po aplikaci, 

Krvácivost

Krvácivost je ovlivňována mnoha faktory (typem a kondicí kůže, léky, které zákaznice užívá, hloubkou poranění pleti, atd.). Pigment je v obou případech, ať přístrojem s jehlou nebo čepelkou, vkládán do povrchní vrstvy kůže, proto může dojít k vlásečnicovému krvácení. Obvykle je krvácení velmi malé.

Výsledek

To, jak bude tetování vypadat, závisí na odbornosti specialisty na danu metodu, estetickém cítění a zkušenosti, nikoliv pouze na metodě. Proto doporučujeme nehledět na cenu za výkon, vyplatí se Vám to. Přece jen budete PM nebo M nosit minimálně 2 roky a proto je Vaše spokojenost nutností a naší prioritou.

Objednejte se na Microblading a nebudete litovat. Nikdo nepozná, že jste podstoupila pigmentaci, každý Vás bude jen chválit jak dobře dnes vypadáte.

Trvanlivost PM nebo M může býr rok, ale také pět let. Souvisí to s typem pleti, stárnutí pleti a tmavosti aplikovaného pigmentu. Světlejší odstíny blendou rychleji než tmavé. 

 

 

Starý PM je možné velmi dobře opravit Microblandingem tvarově a zároveň bude obočí vypadat opravdu přirozeně.